Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Ukrayna halkı özellikle eğlence, alkol ve müziğe oldukça düşkündür. Odessa gece hayatı açısından da oldukça canlı ve aktiftir. Şehrin birçok bölümünde farklı gece kulüpleri yer almaktadır. Gece kulüplerini Ukrayna halkı tamamen doldurabilmektedir. Herhangi bir kulüpe gittiğinizde ağzına kadar dolu olduğunu kendinizde göreceksiniz. Odessa gece hayatı genellikle saat 22:00’da başlar ve sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder.

Odessa gece hayatı fiyatları Türk lirasına çevrildiğinde oldukça ucuzdur. Türkiye’de içeceğiniz bir bardak alkol için 30 lira öderken Odessa gece kulüplerinde bu fiyat komik gelecektir. Bu fiyatlar içeceğiniz alkolün çeşidine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca genellikle gece hayatında gece kulüplerinin türk lirası bazında giriş fiyatları 25-30 TL civarındadır. Fakat buradaki gece kulüplerine gittiğinizde gece hayatının ne kadar aktif olduğuna bizzat kendiniz şahit olacaksınız.

Odessa gece kulüplerine giderken özellikle en şık kıyafetlerinizi giymeye özen gösteriniz. Çok klasik ve çok spor olmaktan kaçının. Zaten bir Türk olduğunuz için dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. Bu gece kulüplerine ayak uydurmak için yırtık jean, güzel bir gömlek ve spor / günlük ayakkabı ile kombin yapabilirsiniz. Üzerinize ise hava durumuna göre spor bir blazer ceket veya kazak ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Müzik açısından global anlamda en çok dinlenen şarkılar tercih edilmektedir. Özellikle bazı zamanlarda gece kulüplerinde ünlü kişilerin konserlerinin olması da gece kulüplerine o günlerde olan ilgiyi bir hayli arttırmaktadır. Sahile yakın gece kulüpleri gündüzleri plaj olarak hizmet veriyor, akşama doğru ise şezlonglar kaldırılarak gece kulüplerine dönüşüyor. Odessaya geldi iseniz mutlaka Odessa gece hayatı veya gece kulüplerine bir defa olsun katılmanızı tavsiye ederiz.

Odessa gece hayatı için planlarınız var ve size rehberlik edecek Rusça bilen bir arkadaş arıyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Odessa Rehber – Danışma Hattı
7/24 Whatsapp & Viber No : +380730662219
Mail: bilgi@odessatatil.net

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.