Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Odessa gece hayatı açısından birçok gece kulübünü sınırları içerisinde barındırmaktadır. Odessa gece kulüpleri bir hayli fazla olmasına rağmen bizler size sadece en ünlü ve kaliteli gece kulüplerini bir araya getirerek atmosferleri ve mekanları hakkında bilgiler vereceğiz. Sizler de bu tavsiyelerimizi dikkate alarak Odessa tatiliniz boyunca rehberinizden bu gece kulüplerine gitmeyi talep edebilirsiniz. Gece kulüpleri fiyatları Türkiyeyi baz aldığınızda çok ucuz fiyatlar üzerinden giriş imkanı sağlamaktadır. Ayrıca Rusça bilmiyorsanız fiyatların sizin için yüksek çekileceğini de hatırlatmak isteriz. Bu nedenle gece hayatını yaşarken mutlaka bir rehber eşliğinde eğlenmeniz sizin için bir avantaj sağlayacaktır. İşte sizin için derlediğimiz Odessa’nın ses getiren en ünlü gece kulüpleri!

Odessa İbiza Beach Club

Sabah ve öğle saatlerinde beach olarak plaj hizmeti veren mekan, aynı zamanda denize girmek için uygun bir mekandır. Saat akşama doğru yaklaştığında ise şezlong ve şemsiyeler toparlanarak beach club halini almaya başlar. Özellikle Odessa’nın gece hayatı için bir numaralı mekan diyebiliriz. Havuz başında düzenlenen yarışmalar da geceyi harekete geçiren unsurlar barındırmaktadır. Fiyatlar açısından da oldukça makuldur. Eğer ki bir loca kapatmak gibi düşünceniz var ise yanınıza biraz fazla para almanız gerekiyor. Odessa halkının nezih ve elit kesimi genellikle Odessa gece kulüpleri arasından İbiza’yı tercih ediyor. İbiza’nın tercih edilmesindeki en önemli faktörlerden biri de üstü açık olmasıdır.

Odessa İtaka Night Club

İbizaya nazaran daha düşük fiyatlara sahiptir. Fakat burada Rusça bilmiyorsanız fahiş fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Sabah saat 05:00’a kadar aralıksız dolu olan Itaka night club ayrıca dj performansları ile misafirlerine unutulmaz dakikalar yaşatabiliyor. Zaman zaman ünlü isimleri de konuk olarak ağırlayan gece kulübü düzenlediği beyaz partileri ile de gençleri eğlenceye doyuruyor.

Odessa Palladium Club

Odessa gençlerinin en çok tercih ettiği mekanlardan biridir. Genellikle yaş ortalaması 18-25 yaştır. Girişte herhangi bir face kontrol bulunmamaktadır. Genç kesimin vazgeçilmezi olan mekan ayrıca ferah ve büyük mekanı ile büyük bir dans pistine sahiptir. Bu mekanda da alacağınız alkol fiyatlarını rehberlerimiz kontrol ederek sizlere ödetmektedir. Gecenin ilerleyen saatlerinde zira normal fiyatın 2 katı fiyatlar ile adisyonlar açılabilmektedir.

Odessa Ministerium Club

Diğer üstteki 3 eğlence mekanına göre daha sakin kalan Ministerium daha elit kısıma hitap etmektedir. Eğer dans etmeyi sevmiyorsanız ve cool takılan birisi iseniz Ministerium sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Amacınız sadece eğlenerek alkol almak ise Ministerium’u seveceksiniz. Şehrin önde gelen insanları, iş adamları ve patronları da gece hayatında Ministerium mekanını tercih etmektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.