Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Odessa; Ukrayna ülkesinin güneyindeki bir şehir ve o şehrin merkezine verilen isimdir. Her yıl binlerce insan turist olarak o bölgeye gitmektedir. Şehrin en meşhur olduğu alan masaj salonlarıdır. Odessa masaj salonları ünü tüm dünyaya yayılmıştır. Şehirde erkeklere özel masaj yapan çok sayıda salon bulunmaktadır. Öncelikle hava yolu ya da kara yolu ile şehre ulaşmak gerekir.

Odessa ulaşan masaj severler öncelikle hangi masaj salonuna gitmek istediklerinin kararını vermelidir. Bölgede hatırı sayılır beş büyük masaj salonu bulunmaktadır. Bu masaj salonlarının isimleri; Egoist masaj salonu, Kalibri masaj salonu, Bagira masaj salonu, Evita masaj salonu ve Chao Yan masaj salonu olarak sayılabilir.

Kalibri salonu

Salon hakkında bilgi almak isteyen kişiler http://kalibri.net.ua/ adresinden ayrıntılı bilgi alabilirler. Salon Odessa ilinin Sofiyevskaya bölgesinde bulunmaktadır. Randevu almak için net sitesindeki adresten telefon numarasına ulaşılıp randevu alınmaktadır. Bu salon özelikle göğüs bölgesine yapılan çıplak el yağlı masaj ile ünlenmiştir.

Egoist Masaj salonu

Odessa masaj salonları arasında belki de en ünlüsü olan Egoist salonu Sadovaya 13 bölgesinde yer almaktadır. Salonda çift terapist bayanın çıplak olarak yaptığı sırt masajı çok ünlüdür. Randevu almak isteyenler için salonun telefon numarası 0 98 530 52 57 olarak verilebilir.

Bagira masaj salonu

Bölgede ünlü olan diğer bir masaj salonu ise Bagira masajdır. Salonda erotik kıyafetler giyen bayanların sırt üstüne oturarak yaptığı masajlar ünlüdür. Bu salonu tercih etmek isteyen müşteriler http://www.bagira.od.ua/ adresine girerek masöz bayanları seçme özgürlüğüne sahiptir.

Evita masaj salonu

Bu salonu diğer salonlardan ayıran en önemli özelik masaj tarzıdır. Bu salondaki bayanlar gelen erkek müşterinin üzerine yatarak masaj yaparlar. Sır bu özellikten dolayı birçok müşterinin ilk tercihi bu salon olmaktadır.

Chao Yan Masaj Salonu

Odessa bölgesi için ünlü olan son salon Chao Yan masaj salonudur. Salon sahibi uzak doğulu olduğu isminden de açıkça anlaşılmaktadır. Masaj merkezi Balshaya bölgesindedir. Ve telefon numarası 098 805 16 47 olarak verilebilir. Salonda uzak doğulu ve maskeli masözler bulunmaktadır.

Gitmek istediğiniz masaj salonuna karar verdikten sonra taksi ile Odessa masaj salonları yolu tutulur. Salonda sizi ilk olarak yönetici karşılamaktadır. Yönetici kaç dakika ve nasıl bir masaj istediğiniz bilgisini soracaktır. Salonlarda elle yapılan hafif baskılı masajlardan yağlı masajlara kadar birçok tür bulunmaktadır. Bu aşamadan sonra masözü seçme aşamasına gelinir. Müşteri etrafına dizilen bayan masözler den istediğini seçme özgürlüğüne sahiptir. Masözler çok çeşitli milletlerden gelmişlerdir.

Masöz seçiminden sonra seçime göre masaj alanına geçilir. Masaj yatağında yapılacaksa yatağa, suda yapılacaksa küvete, yer yatağında yapılacaksa yer minderine geçilir. Masaj gerçekleştirilirken erkek müşteri kendini çok özel hissetmektedir. Alanında uzman eller vücudun tüm kaslarını bir bir gevşeterek masaj sonuna gelinir. Bir başka masajda birlikte olmak adına vedalaşma yapılır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.