Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Ukrayna’nın göz bebeği olan Odessa plajları yaz sezonunda her sene binlerce turisti çekmektedir. Her bir plajı birbirinden farklı olan Odessa plajları oldukça uzundurlar. Onlarca Odessa plajları olmasına karşın, turistlerin genel olarak gittiği belli başlı plajlar da vardır.

Lanzheron plajı:

Listede ilk sırayı almaktadır. Bu plaja gidip saatlerce güneşlenebilirsiniz. Bronzlaşmayı sevenlerin bir numaralı tercihi olan bu plaj, şehir merkezine de oldukça yakındır. Şehir merkezine yakın olduğu için elinize bir dergi ve içecek alıp saatlerce güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca turistleri eğlendirmek için düzenlenen gösteriler de keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Arkadiya plajı:

Size bir plajdan daha fazlasını sunmaktadır. Size adeta sağlık tazelemesi yaşayacağınız ve neşe patlaması yaşayacağınız bir plaj… Plajın kendine ait olan sahil yolunda bulunan dükkanlar ile hediyelik eşya alma imkânı sunarken, gece kulüpleri gece hayatını sevenlere keyifli zaman geçirme imkanı sunacaktır. Fıskiye altında arkadaşlarınızla beraber ıslanıp kendinizi havuzun içine atabilirsiniz. Kulağa keyifli gelmiyor mu? Dünyaca ünlü IBIZA gece kulübü de burada bulunmaktadır. Kim bilir belki Inna’ya bile denk gelebilirsiniz? Fiyatlar ateş pahası fakat gece hayatı içinde biçilmiş kaftan Arkadiya.

Otrada plajı:

Bu plaj diğer plajlardan ayrılıyor. Teleferik ile havadan direk plaja ulaşabiliyorsunuz. Yeşil manzarayı izlerken birden denizin maviliğini görüyorsunuz ve sonrasında ise plaja ulaşıyorsunuz. Elektromotor araçların sizi gideceğiniz yere ulaştıracağı sağlık yolu ise plajın yanından geçmektedir. Bu şekilde dinlenebilme imkânı bulacaksınız. Temiz bir plaj ve uygun fiyatlı bir otel arıyorsanız burası tam size göre. İnternetten yer ayırtın ve kendinize güzel bir tatil hediye edin. Sakinlikte kafanızı boşaltın ve uygun fiyatlı yemekler ile de karnınızı doyurun.

Bolshoy Fonton plajları: Bir diğer plaj alternatifidir. Turistik otelleri olan bu plajlar ile kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Yemek için lokantaya gitmenize ihtiyaç yoktur. Bir tane saten çadıra girin ve yemeğinizi keyifle yiyin. Yemek yerken oluşan samimi ortam ile yeni dostlar edinebilirsiniz. Türkiye’den giden turistler yabancılık çekmek istemiyorlar ise bu plajları tercih etmelidirler. Türklerin ve Arapların çok sevdiği geleneksel baklavalar, çekirdek ve mısır satışları sahildeki satıcılar tarafından satılmaktadır.

Luzanovka plajı:

Size ucuz bir tatil keyfi sunmaktadır. Plaj boyunca bulunan kafeler gün boyu yemek aramadan plajda kalmanıza neden olacaktır. Gençlerin tercihi genelde kafeler olurken, aileler yemek satan çadırları tercih etmektedirler. Çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak eğlenceler de düzenlenmektedir. Aileler için hesaplı bir tatil imkânı için Luzanovka plajı vazgeçilmezdir.

Zolotoy Bereg plajı:

Şehrin yerlilerinin daha çok tercih ettiği plajdır. Şehir merkezine olan yakınlığından dolayı yerliler her fırsatta plaja gelmektedirler. Temiz ve geniş olan plaja zamanla yabancı turistlerin de ilgisi artmaya başlamıştır.

Delfin plajı: İçeri girerken sizden hiçbir ücret talep etmiyor. Kumları son derece temiz olan plajın sevilme nedenlerinden biri de budur. Teleferikle ulaşabileceğiniz odessa plajları arasında bir diğer plajda delfin plajıdır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.