Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Odessa tatiliniz boyunca sizlere eşlik edecek Odessa Rehber personellerimiz ile keyifli ve mutlu bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Rehberlerimiz Odessa Tatiliniz boyunca sizlere eşlik ederek yapmak istedikleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre bir tatil imkanı sunacaktır. Yapacağınız her aktivitede sizlere eşlik ederek otelinizden alarak gün bitiminde gene otelinize sizi bırakacaktır. Kendinize Odessa tatili boyunca neden rehbere ihtiyaç duyarım gibi sorular soruyor olabilirsiniz, sorular ve cevapları ile sizlere neden Odessa Rehber kiralamanız gerektiğini açıklayalım.

Odessa Kültürüne Ayak Uydurmak

Eski Sovyet ülkelerinden biri olan Ukrayna aynı zamanda Türk kültüründen tamamen farklı bir kültüre sahiptir. İki ülke arasında farklı kültürlerin hüküm sürmesinden dolayı Türkiye’de yapacağınız bir işlemin Ukrayna’da oldukça sıra dışı gelebilmektedir. İki kültür arasındaki iletişimi sağlamak için Ukraynaca bilen bir Rehber sizin herkes ile daha iyi iletişim kurmanıza tercüman olacaktır.

İngilizce Biliyorum, Rehbere Gerek Var mı?

İngilizce bilseniz dahi Odessa halkının nerede ise tamamının İngilizce bilmiyor olması işinizi bir hayli zorlaştıracaktır. Bu nedenle İngilizce bilmeniz bu ülkede hiçbir işinize yaramayacağı gibi sizi farklı ülkenin insanı olarak görmelerine ve fiyatları daha da yükselterek dolar bazında sizden talep etmeye çalışacaklardır.

Ulaşım Sorunu Yaşar mıyım?

Özellikle havaalanından çıktığınız anda sizi karşılayacak taksiciler (birkaç kelime öğrendiği türkçe ile) merhaba arkadaş, taksi lazım mı diye sorular yöneltebilirler. Ne kadar da arkadaş canlısı insanlar dediğinizi duyar gibiyiz fakat durum gerçekte böyle değil. Örneğin normalde düşük rakamlar ödeyeceğiniz otel ulaşımı için sizden 50-70 Dolar talep edeceklerdir. O yüzden rehberlerimizin sizi Transfer hizmeti (20 Dolar) dahilinde karşılayarak otelinize konfor içerisinde ulaşmanızı sağlamaktadır.

Rusça Bilmiyorsanız İşiniz Çok Zor

Genellikle ülkemizdeki tatilcilerin yaptığı hatalardan biri de Rehberlik hizmeti almayarak halk arasında vücut dili olarak da bilinen bir dil ile iletişim kurmaya çalışmalarıdır. Unutmayın ki kendi ülkenizde değilsiniz ve Odessa halkı para odaklı tavırları ile sizlere ekstra maliyetler çıkarabilir. Eğer bir rehber kiraladığınız taktirde ülkenizde geziyormuş gibi rahatça dileceğiniz her şeyi yapabileceğinizin garantisini verebilmekteyiz.

Rehberlik Hizmeti Almak Sizin İçin Daha Avantajlı

Örneğin reheberlik hizmeti almadan geçirdiğiniz 3 günlük bir tatil sürecinde 1000 dolarlık harcama yaptı iseniz, tatiliniz boyunca bir rehber size eşlik ettiğinde bu harcamanız neredeyse 500 dolara inebilmektedir. Rehberlik ücreti olarak da günlük 30 dolar ödediğinizi varsayarsak 590 dolarlık bir tatil yapar ve tatilinizden hem keyif alır hem de 410 dolar avantajlı olursunuz.

Rehberlik hakkında sorularınız için Odessa Rehber hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.

Odessa Rehber – Danışma Hattı
7/24 Whatsapp & Viber No : +380730662219
Mail: bilgi@odessatatil.net

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.