Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Odessa başlı başına tarihi eserlerine ve mirasına sahip çıkan bir şehirdir. Odessa turu için size özel 3 günlük bir program hazırladık. Örneğin oraya gittiğinizde göreceğiniz gibi binaların dışları genellikle kötü ve boyasız şekildedir. Sebebi ise Sovyetlerden kalan mirasları taşımasıdır. Sovyetler zamanında binaların sağlam temeller üzerine kurulması duvar kalınlıklarını da normalin 3 katında olması sağlamlığının bir göstergesidir. Odessa turuna başlamak için aşağıdaki tatil planını uygulayabilirsiniz. Emin olun çok eğleneceksiniz.

Tatil Tarihleri ve Bütçe Belirlenir

Tatil tarihlerinizi özellikle Cuma, Cumartesi ve Pazar günü olarak belirleyin. Örneğin Gidiş Cuma dönüş ise Pazartesi olarak belirleyebilirsiniz. Sebebi ise gece hayatının özellikle hafta sonları daha yoğun şekilde olmasıdır. Bütçe olarak ise eksiksiz ve mükemmel bir tatil için uçak bileti, konaklama ve tatil harcamalarınız için kişi başı 2000 – 3000 TL yeterli olacaktır.

Uçak Bileti Alınır

Uçak bileti alırken erken tarihlerde alarak erken rezervasyon firsatlarından yararlanabilirsiniz. Genellikle 15-20 gün veya bir ay öncesinden alınan uçak bileti fiyatları nerede ise yarı yarıya düşük rakamlara sahip oluyor. Uçak bileti firması olarak enuygun.com adresinden uçak bileti sorgulatabilirsiniz. Site tüm uçak firmalarından bilgileri toplayarak size en ucuz uçak biletini bularak önünüze getiriyor.

Rehberlik Hizmeti Alınır

Odessa şehrini baştan aşağıya feth ederken mutlaka Rusça bilen bir rehber kiralamanız gerekmektedir. Aksi taktirde Odessa halkı ile iletişim kurmakta oldukça zorlanacak ve yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalacaksınız. Sitemizin onaylı olduğu rehberlerimiz dahilinde bir Türk rehber arkadaşımız sizin için atanacaktır. Rehberlik ücreti günlük 30$’dan başlayan fiyatlar ile sunulmaktadır. Örneğin 1 kişi 1 gün için 30$ rehberlik ücreti öderken, 2 kişi 1 gün için 40$, 3 kişi 1 gün için 50$ şeklinde artış sağlanmaktadır. 2 kişi gittiğiniz 3 günlük bir tatilde 120$ rehberlik ücreti ödeyerek dilediğince ve istekleri doğrultusunda rahat bir tatil yapma imkanı sunabilmektedir.

Günlük Kiralık Ev Daire Kiralanır

Rehberlerimiz ve sitemiz aynı zamanda size şehir merkezinde olan günlük kiralık ev daireler bularak konaklama konusunda da yardımcı olmaktadır. Sitemizde yer alan günlük kiralık ev daire seçeneklerinden birini seçerek rehberlerimiz ile iletişim kurabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

ve Odessa turu ve tatil başlar..

İlk gün rehberimiz sizi havaalanı transfer hizmeti (20$ 1 defaya mahsus) dahilinde karşılayarak açlık durumunuzu sorar, eğer açsanız restorana toksanız kiraladığınız eve getirir. Ardından eve eşyalarınızı yerleştirdikten sonra hazırlanmanızı bekler ve dışarıya çıkarır. Odessa’nın en işlek ve ünlü caddesi olan Deribasovskaya caddesinde gezdirerek şehri tanıtmaya başlar. Ardından şehrin tarihi popüler yerleri olan Opera Binası ve diğer mekanları gösterir / gezdirir. Kısa bir şehir turundan sonra size yapmak istediklerinizi sorar. İstekleriniz doğrultusunda tatilinizi yaşamaya başlarsınız. Dilerseniz rahatlatıcı bir masaj dilerseniz de güze bir et restoranında veya kafede vakit geçirebilirsiniz.

Odessa Gece Hayatı İle Tanışırsınız

Kısa bir gezi ve yemek sürecini de atlattıktan sonra rehberimiz şehirde bulunan gece kulüplerinden en popüler olanları sizlere anlatır. Eğer o gün gece kulüplerinde ekstra aktiviteler var ise bu konularda da bilgiler verir. (Konser, parti vb.) Tercihiniz doğrultusunda istediğiniz eğlence mekanına götürür ve sizlere eşlik eder.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.