Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

 

Tatilini Ukrayna’nın herhangi bir yerinde geçirmek isteyen kişilerin en büyük isteği gece hayatının varlığıdır. Ukrayna ülkesi dünyada gece hayatının en renkli olduğu ülkelerden biridir. Odessa’da ülkenin diğer taraflarında olduğu gibi gece hayatının çok hareketli geçtiği bölgelerdendir Odessa tatil planı yapan kişiler şehre gelmeden önce gece kulübü mekânlarını tek tek araştırmalıdır.

Her mekânın kendine özgü kuralları ve tasarımları bulunmaktadır. Size en uygun hangi mekânsa orayı belirlemelisiniz. Gece kulüplerinde alkol de alınacağı için en iyi ulaşım taksi olacaktır. Ülkede hem legal hem de legal olmayan taksiler bulunmaktadır. Herhangi bir caddeden geçerken elinizi kaldırdığınızda çok sayıda araç durmaktadır. Ancak bu araçların çoğunda taksi ibaresi yoktur. Dış yapısında taksi olduğu belirtilmeyen araçlar legal olmayanlardır. Bu araçlarda pazarlık yapabilirsiniz.

 

 Arcadia Eğlencenin Merkezi Konumunda

 

Odessa rehber bilgilerine göre şehirdeki hemen hemen tüm eğlence mekânları Arcadia bölgesindedir. Bu bölgeye şehir merkezinden ulaşım ücreti taksi ile yaklaşık 75 grivna olarak belirlenmiştir. Grivna Ukrayna’da geçerli olan bir para birimidir. Şehir merkezinde Türk lirasını grivnaya çeviren çok sayıda döviz bürosu bulunmaktadır. Odessa Türk rehber uzmanları gruplarını mutlaka döviz bürolarına uğratmaktadırlar.

 

 Gece Kulüpleri

 

Arcadia bölgesinde iki önemli mekân bulunmaktadır. Bu mekânlar; ibiza ve itaka olarak sayılabilir. İbiza dünyaca ünlü bir gece kulübü olarak bilinmektedir. Dünyadaki her kesim adını mutlaka Odessa rehber kitaplardan duymuştur. İbiza özelikle temmuz ve ağustos aylarında çok yoğun olmaktadır. Bu aylarda mekâna girmek isteyenler en geç saat 22:00’da kapıdan içeri girmelidirler. Çünkü gece yarısından daha sonra mekân çok dolu olduğundan müşteri alınmamaktadır. Mekânda ayrıca giriş ücreti de bulunmaktadır. Mekânın gündüz saatlerinde açık olan bir yüzme havuzu bulunmaktadır.

 

Yüzerken içki servisi yapan görevliler de mevcuttur. Mekânda bazı özel günlerde gösteri ve programlar yapılmaktadır. Bu tip organizasyonların ilanı gece kulübünün internet sitesinden yapılmaktadır. Arcadia bölgesinin diğer bir önemli mekânı itaka bardır. Mekân İbiza’nın hemen yanında bulunmaktadır. Yine gündüzleri plaj geceleri disko olarak kullanılmaktadır. Mekan giriş ücreti İbiza ile aynıdır. Ancak itika’nın popülerliği ibiza’dan biraz daha az olmaktadır.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Reply