Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

 

Odessa, görkemli ve farklı yapıları ile Dünyada çok ilgi gören bir bölgedir. Gündüzü kadar, gecesi de eğlenceli olan Odessa’da unutulmaz bir tatil geçirmek mümkün. Her kişiye uygun olan tatil seçenekleri de mevcuttur. Sakin ve huzur dolu tatil planı yapanlar için, Odessa’nın denizi ve renkli mekanları eşlik edecektir. Eğlenmek ve tatilini enerjik bir şekilde geçirmek isteyenler için ise uzun geceler geçirebilir. Gece eğlencesi ile ön plana çıkan Odessa, aynı ilgiyi gündüzleri de görmeyi başarıyor.

 Odessa Tatili Nasıl Olmalı?

 

Her kişinin yaşam tarzı farklıdır, dolayısı ile tatil beklentileri de değişebiliyor. Eğlenceli plajlar, renkli geceler her yıl çok sayıda turistin Odessa tatil seçeneğini tercih etmesini sağlıyor. Sanatsal faaliyetlerle bilinen Odessa’da mutlaka opera binası görülmelidir. Hatta zaman varsa, bir sanatsal gösteri de mutlaka izlenmeli. Opera binası estetik ve farklı görüntüsü ile hayranlık uyandırıyor.

 

Şehir merkezinde olduğu gibi, biraz daha mesafe de olan sahiller bulunuyor. Genelde bu sahilleri çevreleyen kulüpler bulunmakta. Farklı ve sıra dışı mekanları gezmek için Odessa rehber sayesinde mümkün. Dünya’nın en büyük yer altı şehri Odessa’da bulunuyor. Odessa’ya gidenlerin mutlaka görülmesi gereken harika mekanlardan birisidir. Sadece eğlencesi ile değil, tarihi ve estetik dokuları ile de bu bölge yoğun ilgi altındadır.

 

 Odessa Hakkında Genel Bilgiler

 

Ukrayna’nın önemli şehirlerden biri olan Odessa’nın kapıları her zaman turistler için açıktır. Özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında bu bölgedeki turist sayısı bir hayli yükseliyor. Serinletici havası, temiz denizi ve eğlence mekanları ile bu bölgede çok muhteşem bir tatil geçirmek mümkün.

 

Genelde Rusça konuşuluyor, İngilizce bilen kişi sayısı da az değil. Odessa’ya özgü yemekler dışında, daha çok Azeri ve Gürcü mutfağı ağır basıyor. Genelde fiyatlar oldukça makul oluyor.

 

Şehrin hemen hemen her noktasında bar ve diskolar bulunuyor. Gece hayatı çok hareketlidir, dolayısı ile ünlü isimlere de rastlamak mümkün. Odessa’nın kalbi diyebileceğimiz cadde ise Deribovskaya. En hareketli ve yoğun caddesi olarak bilinen bu sokakta birçok sokak eğlencesine de şahit olmak mümkün. Özellikle Odessa Türk rehber eşliğinde bu tatili geçirmek, zaman kaybını önler ve daha kaliteli zaman geçirmeyi sağlayacaktır.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Reply